Ana Sayfa » İnternet » Facebook » The Sims Social Facebook’da Farmville’i Solladı

The Sims Social Facebook’da Farmville’i Solladı

Dünyada Ve Ülkemizde En popüler olan oyun du Farmville, evet Oyundu dedim çünkü onunda geçen bir oyun daha var adı hiç yabancı değil çok iyi bildiğimiz bir oyun işte Farmville’i sollayan oyun The Sims Social.

Sosyal paylaşım ağı Facebook‘un gözde oyunlarından olan Farmville, günlük oyuncu bakımından The Sims Social‘ın gerisinde kaldı.
Sanırım milyonlar çifçilikten sıkıldı ya da ürünlerini hep çürütüyorlar:)

Facebook’un vazgeçilmez özelliklerinden biri olan ve genelde Facebook’a girmenin sebebi olan oyunlar, dünya çapında da bir hayli tercih ediliyor ama biz Türler Genelde başka amaç için kullanıyoruz.

Her nekadar sollandı desekte Farmville’in günlük aktif oyuncu sayısı 8.1 milyon aktif oyuncu Ve Farmville’i sollayan The Sims Social ise 9.3 milyon günlük aktif oyunsevere sahip.

Fakat şu bir gerçek ki, Cityville, halen zirvede.
Yerini kimseye kaptırmayı düşünmeyen ve adeta alıp başını giden Cityville, günlük 13.9 milyon oyuncuya sahip.

Bir önceki yazımız olan Facebook'ta en çok oynanan oyunlar başlıklı makalemizde Facebook oyun, facebook oyun hileleri ve facebook oyun oyna hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


4 − 4 =

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Dünya güreş şampiyonası 2011 istanbul’da

12-18 Eylül Tarihlerinde yapılacak olan Dünya Güreş Şampiyonası için  Danimarka'nın Herning kentinde yapılan Fila Calender toplantısında Federasyon Başkanımız Dr.Osman Aşkın...

Kapat