Ana Sayfa » Teknoloji » Tişörtünden Tweet at

Tişörtünden Tweet at

Cutecircuit’ın tasarladığı bu tişört İnternete bağlantı yapabiliyor ve tweet’lerinizi önündeki ekrandan görüntüleyebiliyorsunuz.
Çok ilginç olan bu Teknolojik tasarım ürünlerine ‘T-Shirt OS’ deniliyor.

T-Shirt OS, içinde bulunan ince LED ekranı sayesinde internete girebilecek. Bu sayede ilk yüzde 100 pamuktan üretilen giyilebilen bir tişört olacak.
Tişörte var olan ekranın yanı sıra kamera, mikrofon ve hoparlör de yer alacak. Bu sayede İstediğiniz an ‘tweet’lerinizi, tişört üzerinden paylaşmak mümkün olacak.
T-Shirt OS şu an sadece prototip olarak üretildi. Eğer talep artarsa Seri üretime geçileceği belirtildi.

Çok Fazla Tutulacağını sanmıyorum ama bu alanda yapılmış bir ilk olarak kayıtlara geçecektir eminim
ntvmsbc
[ad#Tek Şerit Yatay Yazı]

Bir önceki yazımız olan Japonların Yaptığı robocop'u ister kokpitten ister ipone ile kontrol et başlıklı makalemizde 4 tonluk robot, japon ve japonya hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


+ 7 = 13

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Kuruluşundan Bu Güne Facebook tasarımları

Sosyal medyaya yeniden şekillendiren Facebook Kuruluşundan bu yana sürekli yenilenme içerisinde.2005'te kurulan facebook un kuruluşundan günümüze kadarki deyişimleri bakın nasıl...

Kapat