Ana Sayfa » İnternet » Facebook » Top Eleven – Be a Football Manager

Top Eleven – Be a Football Manager

Top Eleven Futbol Facebook futbol menajerlik oyunları içerisinde en iyileri, üstelik diğer sosyal ağ siteleri için geliştirilen multiplayer bir oyun. ios sürümü tam 1 Milyon defa indirilmiş ve şimdide Android sürümüde çıkmak üzere.

Top Eleven – Be a Football Manager Oyun TanıtımıOyun Hakkında:Oynamaya başlamak için, öncelikle ilk kullanıcı formalarını renklerini seçip daha sonra logo tasarımı, onun milliyeti, dili seçin ve bir isim vererek yaptığı kulüp oluşturmak gerekir.
Bundan sonra, zaten çalışmakta olan 14 takım liglerinden birine katılacaksınız.
Sistem Facebook arkadaş listenle çalışıyor, bu yüzden arkadaşlarınla aynı ligde oynamak mümkün.
Bir sezonda 28 gün sürüyor ve her gün takım bir lig maçı oynuyorlar.
En iyi takım (ilk dört) önümüzdeki sezon oynayarak Şampiyonlar Ligi için ön eleme edilir.
Ligin ilk 7 takımı, sonraki seviyeye ilerliyor ve bir sonraki sezon da aynı seviyede ekipleri ile ligde oynuyor.

CEP TELEFONLARINDA STADYUMU INŞA EDIN

“Takımın gelişmesi için staduymu çok önemlidir. En son Stadyum Yenilemesi ile iOS için  Buradan İndirebilirsiniz.[ad#Tek Şerit Yatay Yazı](Android’de en kısa zamanda geliyor) cep telefonunda inşaatleri inşa edebilirsiniz. Alttaki adrestende İos Versiyonu ile ilgili birkaç nasihat alabilirsiniz..
http://www.topeleven.com/tr/haberler/cep-telefonlarinda-stadyumu-insa-edin/

Menu’da Stadyum simgesi tıkladğın zaman Stadyum bakışıne gireceksiniz. Orada inşaatlerini görebileceksiniz. Inşaati seçmek için onu tıklayın. Tüm inşaatı görmek için yukarıdaki oğu çekin yoksa tıkla.

Haritaki Stadyumunu seçtiğin zaman, Stadyum bölmeği açacaksınız. Burada ışıklandırma yoksa saha gösterecek. Biri tıkladığın zaman bu özel stadyum turunu göreceksin. Stadyumun ismini de mavi duğmeyi tıklayarak değiştirebilirsin

Inşa edebildiğiniz için buldozer gösterecek, hangi inşaati şuan inşa edilmiş hız göstergesi gösterecek.

Her inşaat farklı yolla yardım eder. Sağlık Tedavi puanlarını oluşturur. Her inşaat için zamanı gerekir, nasıl bu düzenleceğiniz dikkatli düşün!

 

Bir önceki yazımız olan GTA 5 Nasıl Olacak ? başlıklı makalemizde GTA, GTA 5 ve GTA V hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1.791 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com
Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Nokia Lumia 920

Türkiyede de Çok konuşulan Nokianın En yeni telefonu Nokia Lumia 920 Özellikleri, Fiyatı ve Teknik Tanıtımı ve kampanyaları hakkında Ayrıntılı...

Kapat