Ana Sayfa » Kampanyalar » TTNET LOKUM KAMPANYASI

TTNET LOKUM KAMPANYASI

ADSL abonesi olmayanlar, herhangi bir taahhüt vermeden internet erişimleri ücretsiz olarak aktif hale getirilecek Ayrıca Ücretsiz verilecek olan tak-çalıştır modem ile Kullanıcıların Türk Telekom TT Kafe portaline ücretsiz olarak erişmesi sağlanacak.
Türk Telekom, İnternet kullanımını Yaygınlaştırmak için Kampanya üzerine kampanya yaparken yeni bir döneme imza atacak olan Lokum Hizmeti ile tekrar ekranlarda.Çeşitli içeriğe sahip ara yüz ile TT Kafe portali ile haberden spora, sağlıktan magazine kadar çok geniş bir içeriğe ücretsiz olarak erişilecek.

Artık TÜRK Telekom, perakende internet hizmeti vermeye başlıyor.Ev ve iş telefonu kullanıcısı olup interneti olmayan 6.4 milyon abonesini Lokum adını verdiği ‘tadımlık’ internetle buluşturmayı planlayan Türk Telekom, Saati 1 TL, Günlüğü 2 TL olan Lokum’un bedeli ise telefon faturasına yansıtılacak. Lokum hizmeti kapsamında modemin yanı sıra Lokum internet sitesinden ücretsiz faydalanabilecek.
Siz de Türk Telekom ofis ve bayilerine giderek ya da 0 800 5000500 nolu ücretsiz numarayı arayarak kolaylıkla başvurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Elektrik kesilse de internetiniz kesilmeyecek başlıklı makalemizde internetiniz kesilmeyecek, kesintisiz ve kesintisiz internet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

One comment

  1. arkadaşlar ben lokum paketini aldım tatsız çıktı. 10 güne zorla bağlattım bağlantıyı bile kendim yaptım. 3 güne Bağlantıyı kurdum. şimdide lokum konfigürasyon hatası veriyor. sabahtan beri müşteri hizmetlerini arıyorum. hata kaydı yapıyorlar. en kısa sürede size dönücez diyorlar. hala döndükleri yok. bekliyorum. bu nasıl iş. sözün kısası. ağrımıyan başınızı ağrıtıp lokum bağlatmayın…

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


3 × = 15

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Android’li Hem Telefon Hem de Fotoğraf Makinesi

Teknolojinin çok hızlı geliştiği şu günlerde artık işletim sistemi olmayan teknolojik alet kalmayacak dedirtiyor bunlara şimdide bir yenisi daha eklendi....

Kapat