Ana Sayfa » Kampanyalar » TTNET’ten 2 Aylık Bedava İnternet kampanyası

TTNET’ten 2 Aylık Bedava İnternet kampanyası

Evinde internet bağlantısı olmayanların karar vermesini kolaylaştırmak ve internetin sunduğu olanakları her kesimle buluşturmak için başlatılan bu dev kampanyadan iş yerleri de faydalanabiliyor.

[ad#300×250 li yazı ve resim yan yana] Kampanyaya katılmak için 24 ay taahhüt verilmesine rağmen, internet hizmeti almaya devam etmek istemeyenler deneme süresi içinde internet hizmetini herhangi bir ücret ödemeden veya herhangi bir yükümlülük altında kalmadan iade edebiliyorlar. Bu durumda kullanıcılardan sadece ücretsiz olarak aldıkları modemi iade etmeleri bekleniyor.
[ad#Tek Şerit Yatay Yazı] “İnterneti Denemesi Bedava Kampanyası” hakkında bilgi almak ve kampanyadan faydalanmak isteyenler TTNET Satış Noktalarından, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden veya www.ttnet.com.tr adresinden başvuru yapabiliyor. Kampanya 30 Eylül 2011 tarihine kadar devam edecek.
[ad#Tek Şerit Yatay Yazı]

Bir önceki yazımız olan Facebook'a SMS ile bağlanın başlıklı makalemizde Facebok SMS, Facebook'a SMS ile bağlan ve SMS hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

One comment

  1. Tüm internet kampanya fiyatları hemen hemen aynı, ttnet tek el olmayı bıraktığı zaman asıl kampanya başlayacaktır

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


6 − 3 =

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Türkler Anonymous’u hackledi

Türk hackerlar, dev hacker grubu Anonymous'u hack'ledi! İşte o saldırı ve Türk hacker'ların yaptıkları... Hacker'ların seçtiği hedefler diğer hacker'ların hoşuna...

Kapat