Ana Sayfa » Kampanyalar » Turkcell den 9 TL’ye 10.000 SMS Kampanyası

Turkcell den 9 TL’ye 10.000 SMS Kampanyası

Mesaj Yazmayı çok sevenler, Mesaj yazmaktan bıkmam diyenler, veee Tek rakibim THY diyenlere göre kampanya 🙂
9 TL’ye aylık 10.000 SMS paketiyle tüm Turkcell’lilerle 30 gün boyunca yurtiçinde istediğiniz kadar mesajlaşabilirsiniz.
Bunu bitirebilen olurmu acaba

[ad#468×60 Yazı] * Aylık 10.000 SMS paketi için AYLIK yazıp 2222’ye ücretsiz gönderebilirsiniz.
* Kampanyadan bireysel Hazır Kart’lılar faydalanabilir.
* Aylık paketten aynı anda yalnızca 1 adet alınabilir.

Bilgi sorgulama
Kalan SMS ve paket bitiş tarihi bilgilerini *123*333#’i arayarak ücretsiz öğrenebilirsiniz. Aylık paketinizin bitmesine 3 gün kala paketinizin yenileneceğine dair bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Detaylar
* Bir kez paket alındıktan sonra iptal edilmediği sürece aylık paket abonelikleri yeterli bakiyeniz olması durumunda her ay devam edecektir.

* ABONE IPTAL AYLIK yazıp 2222‘ye göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz. Yetersiz TL bakiyesi nedeniyle paket yenilemesi yapılamayan durumlarda, paket satın almak için yükleme sonrasında AYLIK yazıp 2222‘ye göndermek gerekmektedir.
[ad#468×60 Yazı] * Paketteki mesajlar tüm Turkcell, Hazır Kart, Muhabbet Kart abonelerine gönderilen yurt içi mesajlar için geçerlidir. Diğer operatörlere, sabit hatlara gönderilen mesajlar, uluslararası mesajlar ve Yıldız Falı, Haber, Resim, Melodi gibi kısa mesaj servisleri için geçerli değildir. Yurt dışında atılan mesajlar ayrıca ücretlendirilecektir.

* Aylık 10.000 SMS paketi 31 Mayıs 2011 tarihine kadar geçerlidir.

Ayrıntılar turkcell.com.tr'de
[ad#Tek Şerit Yatay Yazı]

Bir önceki yazımız olan Turkcell Sınırsız Facebook Kampanyası başlıklı makalemizde Facebook, Sınırsız Facebook ve Turkcell hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


− 2 = 4

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Otomatik park etme sistemi – video

Teknolojinin Gerçekten insanlara çok faydası bulunuyor (tartışmaya açık bir konudur), Özelikle lüx araçlarda tanırdık bu özellikleri ama zaman ilerledikçe daha...

Kapat