Ana Sayfa » Haber » Türkiye 4G ‘yi 2014 de kullanmaya başlıyor

Türkiye 4G ‘yi 2014 de kullanmaya başlıyor

Şunda kullanılan mobil internet hizmeti olan 3G, önümüzdeki yılın sonunda daha da hızlı olarak 4G olarak 2014 de ülkemizde de kullanılmaya başlayacak.

4G Mobil internet hizmeti ile ilgili açıklama Bakan Binali Yıldırım’dan geldi.
Ankara’daki Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun yeni binasının temel atma töreninde konuşma yapan sayın Binali Yıldırım, 4G ile ilgili yeni haberler verdi ve Altyapı çalışmaları süren 4G’nin 2014 yılı sonunda Türkiye’de de kullanıma sunulacağını açıkladı.
4g-gecisi
Ülkemizde 2009 yılından bu yana kullanılan 3G ile günümüzde ortalama 5-6 MBit hızlara ulaşılabiliyor. Bu hızı daha da arttırarak 4G teknolojisine önümüzdeki yıllarda geçileceği söyleniyor.

Bir önceki yazımız olan En çok yolcu taşıyan havayolu şirketleri başlıklı makalemizde En çok yolcu taşıyan havayolu şirketleri, havayolu şirketleri ve yolcu kapasitesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1.470 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar By SFT Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak.

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


+ 8 = 11

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
En çok yolcu taşıyan havayolu şirketleri

Merak ettiniz mi en çok yolcu taşıyan havayolu şirketleri hangisi diye ? işte cevabı...   28- Adria Havayolları Yılda 1.163.000...

Kapat