Ana Sayfa » İnternet » Google » TV CHROME ile Televizyon keyfi sizinle

TV CHROME ile Televizyon keyfi sizinle

İnternetden Tv izleme keyfi gittikçe artmış durumda ülkemizde, evinde (sınırsız)internet olanların çoğu televizyonu internet üzerinden izliyor.
İnternetden TV büyük bir alan olmaya başlamışken Google da bu alana adını Chrome ile yazdırdı. Binlerce kanalı, tüm dillerde Chrome Tarayıcınız sayesinde keyifle izleyebilirsiniz.işte Ayrıntılar….

Google’ın tarayıcısı Chrome, eklenti desteği kazandıktan sonra neredeyse her şeyi yapabilen bir tarayıcı haline gelmiş durumda ve dahada geliştirilmekte.
Bunun son yayınlanan özelliği ise, yüzlerce TV kanalını başarıyla tarayıcınıza taşıyan eklenti TV Chrome…

TV Chrome, tüm dünya ülkelerinden yüzlerce TV kanalını destekliyor ve Chrome üzerinden monitörünüze taşıyor.
Buradan indirebileceğiniz eklenti, diğer Chrome eklentileri gibi kolayca sisteme kuruluyor ve kurulumun ardından adres çubuğunun yanına, ufak bir simge olarak yerleşiyor.

[ad#468×60 Resim]

Bu simgeye tıkladığınızda açılan pencerede onlarca ülkeyi sıralanmış olarak bulacaksınız.
Bir ülkenin üzerine tıkladığınızda ise, o ülkeye ait, desteklenen TV kanalları listeleniyor ve size, dilediğiniz kanalın üzerine tıklamak kalıyor.

Tarayıcınızda Windows Media Player tarayıcı eklentisinin de kurulu olduğundan emin olduktan sonra, TV Chrome bu Buradan kurabilirsiniz.

Download: TV Chrome[ad#468×60 Yazı]

Bir önceki yazımız olan Gregor Mendel için Google sayfası Bezelyeli başlıklı makalemizde bezelyeler, bezelyelerin çaprazlanması ve Google hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

One comment

  1. Teşekürler

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


− 2 = 7

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Gregor Mendel için Google sayfası Bezelyeli

Google kalıtım biliminin babası olarak anılan Avusturyalı bilim adamı ve rahip olan Gregor Johann Mendel anısına sayfasında Bezelyteleri tyayınladı. işte...

Kapat