Ana Sayfa » Haber » VitrA | V-care Akıllı Klozet

VitrA | V-care Akıllı Klozet

VitrA | V-care Akıllı Klozet
çağın en ileri kişisel temizlik sistemini sunuyor. Her kullanımdan sonra kendini temizleyen taharet borusu, ayarlanabilir su sıcaklığı, farklı yıkama seçenekleri, kurutma ve koku emme özellikleriyle son derece konforlu bir VitrA yeniliği.

Modern kent hayatında, akıllı telefonların da etkisiyle beraber insanların yalnız kalmak istedikleri zaman en çok tercih ettikleri yerlerin başında tuvaletler geliyor.

Özellikle akıllı telefonlarda yükselen trend olan mobil oyunların oynandığı, sosyal medyada vakit geçirildiği hatta bazen telefonla arkadaşlarla sohbet edilen tuvaletler de akıllanmaya başladı ve incelediğimiz V-care ile beraber, halkın ulaşabileceği fiyatlara inmiş durumda.

V-care ile el değmeden hijyenik ve konforlu kullanım
Hem hijyen hem de konfor açısından oldukça iddialı olan V-care, elinizi hiç bir şeye değdirmeden, sadece kumanda ve sensörlerle sizin yapacağınız işlemleri yerine getiriyor.

Soğuktan çekinmeyin
Kışın soğuk akan taharet suyu ve soğuk klozet kapağı, insanların en büyük korkularından biri. İncelediğimiz V-care, klozet kapağının ısısını ve taharet musluğunun ısısını sıcak ve soğuk olarak kumandadan ayarlayabilme imkanı bizlere sunuyor.

Elinizi sürmeyin
Klozetin kapağı kapalı. Tuvaletin yanına geldiğiniz zaman, sensörler otomatik olarak sizi algılıyor ve klozet kapağı açılıyor. Kumandayla da kapağı açabildiğimizi hatırlatalım.

Otomatik olarak devreye giren kötü koku giderme sistemi, sizin hiç bir şeye dokunmadan, kokuyu gidermeye yarıyor.

Taharet işlemlerini kumandadan ayarlayak yapabiliyoruz. Kadın ve erkek için farklı modları olan sistem, hiç elinizi sürmeden gerçek hijyeni bizlere sunuyor. Ayrıca taharet musluğunun masaj yapma fonksiyonu da bulunuyor.

Daha sonra yine elimizi hiç bir şeye sürmeden kurutma fonksiyonuna geçiyoruz. Soğuk ve sıcak olarak ayarlayabileceğiniz hava ile elimizi sürmeden kurutma işlemlerini de gerçekleştirmiş oluyoruz.

V-care ile üst seviye hijyen!
V-care Akıllı Klozet kanalsız Rim-ex teknolojisiyle hijyenik ve kolay temizleniyor. Kendini dezenfekte eden taharet borusu, ayarlanabilir su sıcaklığı, farklı yıkama seçenekleri, kurutma ve koku emme özellikleriyle son derece konforlu ve hijyenik olan V-care, kullanıcılara el değmeden kullanım çözümü sunduğu için de hijyen seviyesini daha da yukarlara taşıyor.
Kaynak:shiftdelete

Bir önceki yazımız olan Samsung A8 inceliği ile dikkat çekiyor başlıklı makalemizde Samsung A8, Samsung A8 fiyatı ve Samsung A8 hakkında hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 2.292 defa görüntülendi...

VitrA | V-care Akıllı Klozet çağın en ileri kişisel temizlik sistemini sunuyor. Her kullanımdan sonra kendini temizleyen taharet borusu, ayarlanabilir su sıcaklığı, farklı yıkama seçenekleri, kurutma ve koku emme özellikleriyle son derece konforlu bir VitrA yeniliği. Modern kent hayatında, akıllı telefonların da etkisiyle beraber insanların yalnız kalmak istedikleri zaman en çok tercih ettikleri yerlerin başında …

Bu yazıyı değerlendirin;

Dikkat ! : Bu Yazıya puan vererek değerlendirebilirsiniz. Görüşleriniz bizim için önemli.

Kullanıcı Değerlendirmeleri: Henüz puan veren olmadı !
0
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


6 − 2 =

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Samsung A8 inceliği ile dikkat çekiyor

Samsung tarafından satışa sunulan en etkili cihazlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkan Samsung A8, ince yapısı ile dikkat çekiyor. Durum...

Kapat