Ana Sayfa » Teknoloji » Windows 8’in fiyatı ortaya çıktı

Windows 8’in fiyatı ortaya çıktı

Microsoft‘un merakla beklenen yeni işletim sistemi Windows 8‘in fiyatı ortaya çıktı. Microsoft’un sonbahar döneminde satışa sunmayı planladığı yeni işletim sistemi Windows 8‘le ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı.


Bloomberg’de yer alan haberde Windows 8‘in fiyatıyla ilgili ilginç bir ekran görüntüsü var. Ekran görüntüsüne bakıldığında Windows 8 Pro’nun 59.99 euroya satıldığı göze çarpıyor.

Microsoft’un Ocak 2013‘ten itibaren mevcut Windows’ları kullananlara 39.99 dolara Windows 8 güncellemesi yapacağı biliniyor. Bu güncellemeye Windows XP’ler de dahil.

Her ne kadar ekran görüntüsü fiyatla ilgili ipucu verse de, Microsoft ilerleyen haftalarda resmi ağızdan Windows 8‘le ilgili pek çok detayı paylaşacak.
[ad#Tek Şerit Yatay Yazı]

Kaynak: (Hürriyet) http://ush.re/c7kj

Bir önceki yazımız olan Galaxy Note 2 geliyor başlıklı makalemizde galaxy, Galaxy Note ve Galaxy Note 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


9 − = 3

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Amazon Nehri’nde bulunan ilginç canlı

Amazon Nehri'nde incelemelerde bulunan uzmanlar karşılaştıkları canlının önce ne olduğunu anlayamadılar,Gözleri olmayan ve değişik bir yapıya sahip olan bu canlının...

Kapat