Ana Sayfa » Oyun » Yeni Counter-Strike geliyor

Yeni Counter-Strike geliyor

Valve, yeni bir Counter-Strike ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor! İşte o oyun ve getirecekleri…


[ad#468×60 Yazı] Valve, Cuma günü Counter-Strike: Global Offensive adında yeni bir Counter-Strike yayınlamayı planladığını duyurmuştu. Ancak Valve’ın basın duyurusu, popüler oyunun devamı niteliğinde olacak yeni oyun hakkında çok fazla bilgi vermiyordu. Ancak ESEANews.com adlı web sitesinde oyun hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.

ESEA’dan oyunu oynama şansı bulan Craig Levine’e göre Valve, oyunu bir “Counter-Strike 2” olarak adlandırmıyor ve Counter-Strike’ın veya Counter-Strike: Source’un yerine geçecek bir oyun olarak planlamıyor. Ancak Global Offensive, siteye göre güncellenmiş Source Engine üzerine kurulu. Makalede, oyunun görsel olarak çok etkileyici olduğundan bahsediliyor. Oyunda de_dust, de_dust2, Inferno, Nuke gibi klasik haritaların da yenilenmiş sürümleri bulunuyor.
[ad#Tek Şerit Yatay Yazı] Global Offensive şu an hala ön-beta aşamasında ve siteye göre daha birçok ayarlama yapılması gerekiyor. Oyuna yeni bir ağır makineli tüfek, tabancalar ve yeni bir çifte ekleneceği, molotov kokteyli gibi yeni öğelerin de oyunda yer alacağı söyleniyor. Yeni bir el bombası ise silah seslerini ortadan kaldırarak düşmanı yanılmanıza izin verecek.

2012’nin başlarına kadar çıkması beklenmeyen oyun, PC, Xbox Live Arcade, PlayStation Network için yayınlanacak.

Ayrıntılar: Hürriyet
[ad#Reklam Store 458×60]

Bir önceki yazımız olan Crysis 2'ye beklenen özellik geliyor başlıklı makalemizde Crysis 2, Crysis 2 Directx 11 Desteği ve Crysis 2'ye beklenen özellik hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


+ 3 = 8

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
HP, Bilgisayar Üretimini Durduracak

Dünyanın en büyük Bilgisayar üreticilerinden olan HP, Kişisel bilgisayar,tablet ve telefon üretmeye son vereceğini açıkladı.İşte Ayrıntılar...

Kapat