Ana Sayfa » Haber » YOYO kullan – bırak otomobiller

YOYO kullan – bırak otomobiller

Bu Tanıtım yazımızda benim gerçekten çok hoşuma giden ve çokta güzel bir uygulama olacak. Her şeyi internetten yapabildiğiniz şu dönemde arabanızı neden internetten ayarlamayasınız ki ?

İnternette takılırken denk geldim buna kısacası şöyle üye oluyorsun. istediğin model ve marka arabayı seçiyorsun istediğin gün ve istediğin saatler arasında kendi adına rezerve ediyorsun ve daha sonra üye olurken sana verilen kart ile  otoparktan arabanı alıp rezerve ettiğin kadar kullanıp bırakıyorsun ve onlar gelip arabayı bıraktığın yerden alıyor.

5 farklı grupta sundukları araçlar için ise her gruba bir isim vererek olayı neşelendirmişler, isim vermeleri çok güzel olmuş gerçekten. Arabaların isimleri ve fiyat listesi aşağıdaki gibi.

yoyo_2

Yoyo Kullananlardan bir tanıtım hazırlamışlar gerçekten olayı açıklayıcı bir video olmuş.Bu video size olayı anlatıyor yani.

Bir önceki yazımız olan Android 4.4 'ün adı KitKat başlıklı makalemizde android, Android 4.4 ve Android 4.4 indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1.622 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Ercan İnkaya Hakkında

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


5 − = 1

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Android 4.4 ‘ün adı KitKat

Biliyorsunuz ki Google, Android’in tüm sürümlerine isim verirken hep tatlı isimler verdi ve Android yeni sürümü olan 4.4 için de...

Kapat